O firmie

Krótka historia Findo Home

W 2010 roku powstała firma Findo, która głównie zajmowała się realizacją dużych obiektów handlowych i przemysłowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz coraz większym sukcesom odnoszonym na rynku budowlanym, w 2017 roku została założona spółka Findo Home, która do dnia dzisiejszego zajmuje się budową domów i mieszkań Twoich marzeń.

Poprzez realizację wielu projektów, gdzie niejednokrotnie zespół Findo Home musiał stawić czoło wielu wyzwaniom, jesteśmy bogatsi w cenne doświadczenie, które chętnie wykorzystujemy przy projektowaniu i budowie. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo trudną i czasochłonną dziedziną jest budownictwo, dlatego w każdy projekt w pełni się angażujemy oraz przestrzegamy wszelkich standardów wykonania i estetyki.

Jesteśmy świadomi, że dla wielu osób zakup własnego domu lub mieszkania jest ogromną inwestycją oraz jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Z tego względu Findo Home kładzie szczególny nacisk na jakość wykonania, aby zakupione nieruchomości nie wymagały dodatkowego wkładu np. na poprawę standardu. Czuwamy na każdym etapie budowy oraz czynnie współpracujemy z architektami, aby każdy metr kwadratowy był w pełni wykorzystany. W ten sposób możemy zapewnić przestrzeń dla całej rodziny, jak i poszczególnych jej członków, aby każdy miał swoją własną sferę prywatną.

Nasi Klienci mają zapewnioną kompleksową obsługę – do dyspozycji są nasi specjaliści pośrednictwa sprzedaży nieruchomości, którzy pomagają w uzyskaniu kredytu na dogodnych warunkach oraz dbają o bezpieczeństwo całej transakcji.

Jesteśmy otwarci na dialog i bacznie słuchamy próśb naszych Klientów, dlatego możliwa jest modyfikacja projektu, tak aby odpowiadał marzeniom przyszłego posiadacza przysłowiowych czterech ścian. Findo Home buduje domy idealnie dopasowane do potrzeb.

0 lat
Na rynku nieruchomości
0 +
Zrealizowanych inwestycji
0 +
Zadowolonych klientów

Opinie klientów

Sprawdź opinie osób, które nam zaufały

Świetny kontakt z pośrednikami, Pani Marlena ma profesjonalne podejście do klienta i zaangażowaniem traktuje swoją pracę. Dom został zrealizowany zgodnie z naszymi wszystkimi założeniami. Gorąco polecam.
przez Justyna P.
Klient Findo Home
Jestem bardzo zadowolony z zakupu domu od Findo. Była to najlepsza inwestycja, budowa realizowana zgodnie z wspólnymi ustaleniami jeszcze na etapie rezerwacji. POLECAM!
przez Rafał K.
Klient Findo Home
Pełen profesjonalizm super jakość! Czekaliśmy 12 miesięcy na swój dom i nie żałujemy... Było warto. Duży plus za idywidualne podejście do klienta i realizację zgodnie z założonym wysokim standardem. Polecam.
przez Greg Mank
Klient Findo Home
Serdecznie polecam Findo Home, pracują tam profesjonalni ludzie, którzy na poważnie podchodzą do każdego klienta. Udzielono nam odpowiedzi na wszystkie pytania... Kupno domu to duża inwestycja i razem z mężem szukaliśmy najlepszej oferty pośród różnych deweloperów. Wykonanie na wysokim poziomie, mogliśmy doglądać każdego etapu budowy. Pozdrawiamy 😉
przez Agnieszka S.
Klient Findo Home
Jestem bardzo zadowolona z zakupu domu od Findo. Super podejście do klienta a jakość wykonania na odpowiednim poziomie. Pozdrawiam i POLECAM !
przez Anna Bodnar
Klient Findo Home

Compare listings

Porównać